Eksperci WestWatches podpowiadają. Jaki zegarek damski powinien zwrócić Twoją uwagę?

Kupno niezawodnego, funkcjonalnego oraz estetycznego zegarka damskiego tylko na pierwszy rzut oka wydaje się być czynnością bajecznie prostą. Rzeczywistość? Jest już jednak nieco inna. Brandy współcześnie zajmujące się produkcją czasomierzy dla kobiet zasypują przecież rynek różnego typu rozwiązaniami. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że poziom rozbudowania asortymentu dla kobiet powoli dorównuje temu dla mężczyzn. Na co więc zwracać szczególną uwagę? Sprawdź

Przed zakupem sprawdź rodzaj mechanizmu. Czasomierz czasomierzowi nie jest równy!

Dla zwykłego laika, każdy zegarek wygląda praktycznie tak samo. Dopiero prawdziwi fani sztuki zegarmistrzowskiej zwracają szczególną uwagę na kolejne aspekty budowy czasomierza. I mowa tutaj chociażby o mechanizmie, na który zdecydował się producent. Warto na początku podkreślić, że zegarek damski kwarcowy to wybór przede wszystkim wygodny w użytkowaniu. W naszym sklepie internetowym WestWatches możesz znaleźć rozbudowaną ofertę na takie czasomierze od renomowanych brandów, takich jak Bulova, Bering, Orient, Balticus czy Edox. Zegarek kwarcowy napędzany jest za pomocą wewnętrznej baterii, którego wymiana przypada średnio raz na kilka lat. Rozwiązanie automatyczne to już zdecydowanie inna bajka. Taki mechanizm wymaga regularnego użytkowania, bo tylko naturalny ruch ręki bądź użycie rotomatów wprawia w ruch wskazówki na tarczy.

Estetyka, odporność na uszkodzenia i funkcjonalność. Tak wygląda idealny zegarek damski

Skoro już znasz podstawowe różnice pomiędzy czasomierzami kwarcowymi a mechanicznymi, czas na wyszczególnienie kolejnych priorytetowych czynników podczas wyboru doskonałego pod każdym względem zegarka damskiego. Potrzebujesz czasomierza o stricte sportowym charakterze? Rozpoznasz je po samym designie. Podobnie jak rozwiązania klasyczne, jednak w obu przypadkach warto zwrócić uwagę na jakość wykonania oraz obecność kilku dodatkowych funkcji: do takich z całą pewnością należy datownik, stoper czy chociażby wodoszczelność. Dla kobiet najbardziej wymagających, czołowi producenci czasomierzy ze stali szlachetnej przygotowali rozwiązania z powłoką PVD. Pozwala ona uzyskać niesamowitą głębie kolorów na tarczy i kopercie akcesorium, ale to nie wszystko. Specjalnie przygotowany materiał jest trwały i hipoalergiczny!

I like it! (0)
You have to be logged in to like this post. Log in

Comments

No comments

Nick visible to other users
We'll never share your email with anyone else.

See popular articles