EMILE CHOURIET HISTORIQUE 10.1128.G.6.8.25.2
chevron_left chevron_right
Wysyłamy -
Dostawa -
Zamów w ciągu: 00h 00m 00s
5,610.00zł
shoppingmode
delivery_truck_speed
Darmowa wysyłka od 200zł Wysyłka z Polski
keyboard_arrow_down
Dostawa przy pomocy InPost kurier, InPost Paczkomat, DHL i DPD
credit_card Wygodnie zapłacisz tak jak lubiszkeyboard_arrow_down
percent Kup na raty keyboard_arrow_down
Skorzystaj z rat 10x0%
percent Kalkulator rat
memory
Series: Historique ®
editor_choice
Warranity: 2 years
Pokaż więcej
Product details
Watch information
Feature
Brand
Emile Chouriet
Feature
Series
Historique ®
Reference number
10.1128.G.6.8.25.2
Gender
Men's watch
Styles
Classic
Technical specyfication
Movement
Automatic
Case shape
Round
Case material
Stainless steel
Case diameter
40.00mm
L2L case size
50.00mm
Case height
10.00mm