ORIENT STAR CLASSIC SEMI-SKELETON RE-ND0010G00B
chevron_left chevron_right
Wysyłamy -
Dostawa -
Zamów w ciągu: 00h 00m 00s
2,197.00zł
shoppingmode
delivery_truck_speed
Darmowa wysyłka od 200zł Wysyłka z Polski
keyboard_arrow_down
Dostawa przy pomocy InPost kurier, InPost Paczkomat, DHL i DPD
credit_card Wygodnie zapłacisz tak jak lubiszkeyboard_arrow_down
percent Kup na raty keyboard_arrow_down
Skorzystaj z rat 10x0%
percent Kalkulator rat
memory
Series: Classic Semi-Skeleton ®
editor_choice
Warranity: 3 lata
Gwarancji udziela sklep Westwatches.pl
Pokaż więcej
Product details
Watch information
Feature
Brand
Orient Star
Feature
Series
Classic Semi-Skeleton ®
Reference number
RE-ND0010G00B
EAN
Gender
Women's watch
Styles
Classic
Technical specyfication
Movement
Automatic
Case shape
Round
Case material
Stainless steel
Case diameter
30.00mm
Case height
10.00mm
Strap / bracelet
Leather strap
Strap width
14.00mm
Strap / Bracelet Color
Brown
Glass material
Mineral
Dial color
Beige
Water resistancy
5 ATM = 5 Bar = 50M
Additional information
Additional info
Display back
Open-heart
Warranity
3 lata
ORIENT STAR RE-ND0001S00B
Differences
Series
CLASSIC
Reference number
RE-ND0001S00B
Case diameter
36.00mm
L2L case size
32.00mm