RUBBER STRAP TEKLA 20MM RED PK20CZE-1
chevron_left chevron_right
Wysyłamy -
Dostawa -
Zamów w ciągu: 00h 00m 00s
39.00zł
Rozmiar
Szerokość paska:
Szerokość klamerki:
radio_button_checked Ostatnie sztuki
shoppingmode
delivery_truck_speed
Darmowa wysyłka od 200zł Wysyłka z Polski
keyboard_arrow_down
Dostawa przy pomocy InPost kurier, InPost Paczkomat, DHL i DPD
credit_card Wygodnie zapłacisz tak jak lubiszkeyboard_arrow_down
percent Kup na raty keyboard_arrow_down
Skorzystaj z rat 10x0%
percent Kalkulator rat
Pokaż więcej
Type : Rubber strap
Color : Red
Material : Rubber mm
Width : 20 mm
Thickness : 5 mm
Shorter strap part : 80 mm
Longer strap part : 130 mm
Product details
Technical specyfication
Feature
Strap / bracelet
Rubber strap
Feature
Strap width
20
Strap / Bracelet Color
Red
RUBBER STRAP TEKLA 20MM WHITE PK20B-1
Differences
Strap / Bracelet Color
Brown
RUBBER STRAP TEKLA 20MM BLACK PK20CZA-1
Differences
Black
RUBBER STRAP TEKLA 20MM BLACK – BLUE OVERLOCK PK20CZA-2
Black
RUBBER STRAP TEKLA 20MM BLUE PK20N-1
Blue
RUBBER STRAP TEKLA 20MM ORANGE PK20P-1
Orange
RUBBER STRAP TEKLA 20MM GREEN PK20Z-1