TIMEX HARBORSIDE TW2V42000
TIMEX HARBORSIDE TW2V42000
chevron_left chevron_right
  • TIMEX HARBORSIDE TW2V42000
  • TIMEX HARBORSIDE TW2V42000
Wysyłamy -
Dostawa -
Zamów w ciągu: 00h 00m 00s
495.00zł
shoppingmode
delivery_truck_speed
Darmowa wysyłka od 200zł Wysyłka z Polski
keyboard_arrow_down
Dostawa przy pomocy InPost kurier, InPost Paczkomat, DHL i DPD
credit_card Wygodnie zapłacisz tak jak lubiszkeyboard_arrow_down
percent Kup na raty keyboard_arrow_down
Skorzystaj z rat 10x0%
percent Kalkulator rat
memory
Series: Harborside ®
editor_choice
Warranity: 3 lata
Gwarancji udziela sklep Westwatches.pl
Pokaż więcej
Product details
Watch information
Feature
Brand
Timex
Feature
Series
Harborside ®
Reference number
TW2V42000
EAN
Gender
Men's watch
Styles
Sport
Technical specyfication
Movement
Quartz
Case shape
Round
Case material
Stainless steel
Case diameter
43.00mm
Case height
11.00mm
Strap / bracelet
Bracelet
Strap width
20.00mm