TISSOT JUNGFRAUBAHN  T086.207.11.031.10
chevron_left chevron_right
Wysyłamy -
Dostawa -
Zamów w ciągu: 00h 00m 00s
2,808.00zł
shoppingmode
delivery_truck_speed
Darmowa wysyłka od 200zł Wysyłka z Polski
keyboard_arrow_down
Dostawa przy pomocy InPost kurier, InPost Paczkomat, DHL i DPD
credit_card Wygodnie zapłacisz tak jak lubiszkeyboard_arrow_down
percent Kup na raty keyboard_arrow_down
Skorzystaj z rat 10x0%
percent Kalkulator rat
memory
Series: JUNGFRAUBAHN ®
editor_choice
Warranity: 2 years
Gwarancji udziela sklep Westwatches.pl
Pokaż więcej
Product details
Watch information
Feature
Brand
Tissot
Feature
Series
JUNGFRAUBAHN ®
Reference number
T086.207.11.031.10
EAN
Gender
Women's watch
Styles
Classic
Technical specyfication
Movement
Automatic
Powermatic 80
Case shape
Round
Case material
Stainless steel
Case diameter
33.00mm
Case height
9.00mm
Strap / bracelet
Bracelet
Strap width
18.00mm
Strap / Bracelet Color
Silver
Glass material
Sapphire
Dial color
Grey
Water resistancy
5 ATM = 5 Bar = 50M
Weight
110.00g
Additional information
Functions
Date
Warranity
2 years
Tissot T086.407.11.201.02
Differences
Series
LUXURY
Reference number
T086.407.11.201.02
Gender
Men's watch
Movement
Automatic
Case diameter
41,00mm
Case height
9.80mm
Dial color
Black
Additional info
Display back
Warranity
2 years
The warranty is provided by the Westwatches.pl Store
Tissot T086.208.11.261.00
Differences
POWERMATIC 80
T086.208.11.261.00
9.80mm
Beige
Additional info
Chonometr
Display back
LUXURY
41.00mm
9.80mm
Brown
Limited Edition
Yes
TISSOT LUXURY LADY T086.208.16.116.00
Luxury Lady
Liczba kamieni: 23
Strap / bracelet
Leather strap
Strap / Bracelet Color
White
Pearl
Chronometer
Gemstones
Weight
50.00g
TISSOT LUXURY T086.207.16.116.00
Leather strap
White
Gemstones
TISSOT LUXURY T086.207.22.261.01
Silver / golden
Szampański
Silver
Liczba kamieni: 23
Rezerwa chodu: 80h
10.00mm
Masa perłowa
Rezerwa chodu: 80h
10.00mm
Brown
Men's watch
41.00mm
10.00mm
Strap width
22.00mm
Black
41.00mm
10.00mm
22.00mm