Oto mapa branży zegarkowej. Międzynarodowe brandy gonią za szwajcarską precyzją

W branży zegarmistrzowskiej ogromnym poważaniem cieszą się czasomierze, które zaprojektowano w szwajcarskich manufakturach. Przez lata utarło się przekonanie, że tego typu zegarki stanowią absolutną definicję doskonałości pod każdym względem. Czy brandy ze Szwajcarii okazują się być bezkonkurencyjne na współczesnym rynku? Zdecydowanie nie! W asortymencie naszego e-sklepu znajdziesz również dziesiątki rozwiązań wyprodukowanych w innych państwach. Chociażby w USA czy Japonii, czyli w krajach znajdujących się w czołówce peletonu pościgowego za Szwajcarią.

Zegarki z Kraju Kwitnącej Wiśni to akcesoria stylizacyjne godne Twojej uwagi!

Swego rodzaju konkurencją dla szwajcarskich manufaktur od wielu lat są japońskie brandy. Wśród nich warto wymienić przedsiębiorstwa Citizen, Seiko lub Orient, które w swoich ofertach posiadają kultowe już serie Eco-Drive, Turtle Diver czy chociażby Mako II i Ray II. Wszystkie znajdziesz w asortymencie sklepu internetowego WestWatches. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy mocno rozbudowaną propozycję japońskich czasomierzy. Dlaczego warto z nich skorzystać? Głównie ze względu na niesamowitą precyzję w odmierzaniu czasu, solidną jakość wykonania oraz najwyższy poziom funkcjonalności. Zegarki z Japonii posiadają bowiem stopery, datowniki, wodoszczelność i wszystkie inne funkcje, których oczekuje najbardziej wymagający fan sztuki zegarmistrzowskiej.

Stany Zjednoczone posiadają stabilną pozycję na rynku. Sprawdź zegarki Bulova oraz Ball

Niezwykle istotnym punktem na mapie branży zegarkowej będą również Stany Zjednoczone. Ich znakiem rozpoznawczym są zegarki Bulova, ale należy także docenić markę Ball. W obu przypadkach spotkasz się z czasomierzami głównie klasycznymi, wzbogaconymi o lekki, sportowy charakter. Marki zza Oceanu wyróżniają się dbałością o każdy detal. Tutaj masz prawo oczekiwać absolutnej niezawodności i to na każdej płaszczyźnie. Co warte podkreślenia, amerykańskie zegarki – podobnie jak szwajcarskie propozycje – przyciągają uwagę Klientów atrakcyjnym designem. Często jest on oryginalny (tak jak w przypadku zegarka Bulova Computron), ale znajdziesz także rozwiązania o zdecydowanie bardziej powszechnym wzornictwie. Twoją szczególną uwagę powinny zwrócić serie Precisionist od Bulovy bądź klasyczne modele Fireman, sygnowane logo przedsiębiorstwa Ball.

I like it! (0)
You have to be logged in to like this post. Log in

Comments

No comments

Nick visible to other users
We'll never share your email with anyone else.

See popular articles