HANDMADE LEATHER STRAP TEKLA 20MM BLACK – BLUE OVERLOCK PS20CZA-6
chevron_left chevron_right
Wysyłamy -
Dostawa -
Zamów w ciągu: 00h 00m 00s
129.00zł
radio_button_checked Ostatnie sztuki
shoppingmode
delivery_truck_speed
Darmowa wysyłka od 200zł Wysyłka z Polski
keyboard_arrow_down
Dostawa przy pomocy InPost kurier, InPost Paczkomat, DHL i DPD
credit_card Wygodnie zapłacisz tak jak lubiszkeyboard_arrow_down
percent Kup na raty keyboard_arrow_down
Skorzystaj z rat 10x0%
percent Kalkulator rat
Pokaż więcej
Type : Handmade leather strap
Color : Black
Material : Natural leather mm
Width : 20 mm
Thickness : 4 mm
Shorter strap part : 80 mm
Longer strap part : 125 mm