PASEK SKÓRZANY HANDMADE TEKLA 20MM CZARNY – NIEBIESKIE PRZESZYCIA PS20CZA-6
chevron_left chevron_right
Wysyłamy -
Dostawa -
Zamów w ciągu: 00h 00m 00s
radio_button_checked Ostatnie sztuki
shoppingmode
delivery_truck_speed
Darmowa wysyłka od 200zł Wysyłka z Polski
keyboard_arrow_down
Dostawa przy pomocy InPost kurier, InPost Paczkomat, DHL i DPD
credit_card Wygodnie zapłacisz tak jak lubiszkeyboard_arrow_down
percent Kup na raty keyboard_arrow_down
Skorzystaj z rat 10x0%
percent Kalkulator rat
Pokaż więcej
Typ : Pasek skórzany handmade
Kolor : Czarny
Materiał wykonania : Skóra naturalna
Szerokość paska : 20 mm
Grubość paska : 4 mm
Długość paska - część ze sprzączką : 80 mm
Długość paska - część z dziurkami : 125 mm