Na specjalne życzenie klienta, możliwe jest zlecenie ręcznego wykonania paska do zegarka. Wykonujemy najrozmaitsze paski, począwszy od pasków tekstylnych, po paski skórzane wykonane z najwyższej jakości skóry pochodzenia zwierzęcego, lub przyjaznej środowisku eko skóry. Przy wytwarzaniu pasków, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia klienta. Proces wytwarzania naszych pasków zaczynamy od wywiadu z klientem w celu uzgodnienia szczegółów technicznych paska, preferencji przyszłego użytkownika oraz doprecyzować różnorodne detale

Na początku należy przygotować najbardziej podstawową informację... Do jakiego zegarka wykonywany będzie pasek. Jesteśmy w stanie wykonać paski do prawie każdego modelu zegarka po przedstawieniu nam modelu, lub numeru referencyjnego.
Drugą bardzo ważną informacją jest materiał, z którego wykonany ma zostać pasek. W naszej szerokiej gamie skór polecamy najbardziej popularną skórę bydlęcą lub bardziej egzotyczne odmiany takie jak skóra jaszczurki, krokodyla, płaszczki, itp. Oczywiście jest również możliwość wykorzystania materiałów tekstylnych.
Dopasowana długość paska do ręki sprawia, że używanie zegarka staje się czystą przyjemnością. Prosimy o podanie docelowej długości paska, lub obwodu nadgarstka. Standardowa długość wynosi do 22cm obwodu nadgarstka.
Ze względu na pieczołowitość oraz perfekcjonizm naszych pracowników, dbałość o najmniejsze detale oraz poziom skomplikowania zamówienia, czas oczekiwania może wynieść do 4 tygodni.
Zdjęcia prezentują paski wykonane przez ludzi z pasją, specjalizujących się w produkcji pasków i obróbce skór naturalnych.