Zegarki Orient

Poznaj zegarmistrzowską precyzję, niezawodność i wierność klasyce. To cechy zegarków marki Orient. Mechanizm kwarcowy lub automatyczny, okrągła – wykonana ze stali szlachetnej koperta – to znaki rozpoznawcze tych niezwykłych japońskich czasomierzy.

Zegarki marki Orient mają długą tradycję. Toyo Tokei Manufacturing to japońska manufaktura, która upadła w roku 1949. Odrodziła się w roku 1950 jako Tama Keiki Company z nastawieniem na zegarki naręczne. Rok później zmieniła nazwę na Orient Watch Company, rozpoczynając ekspansję swoich modeli mechanicznych na światowe rynki.

Marka Orient zachwyca i fascynuje wzornictwem, kolorystyką i funkcjami. Zegarki produkowane są w wersjach dla mężczyzn i kobiet. Ich wykonanie i ponadczasowy styl pasują zarówno do codziennego ubioru, jak i eleganckiej kreacji.

Niektóre modele, na przykład z serii Automatic, M-Force, Pilot, Quartz Sport dedykowane są aktywnym ruchowo, także jako narzędzie pracy. Sztandarową serią, produkowaną do dzisiaj od roku 1965, jest Multi-Year Calendar. Znany, męski model wyposażony w rozbudowany kalendarz.

Zapoznaj się z bogactwem oferty marki znanej na całym świecie.

X

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 189,00 zł - 2 821,00 zł

Płeć

Płeć

Mechanizm

Mechanizm

Funkcje

Funkcje

Szkiełko

Szkiełko

Wodoszczelność

Wodoszczelność

Kolor tarczy

Kolor tarczy

Rodzaj paska

Rodzaj paska

Kolor paska

Kolor paska

Materiał koperty

Materiał koperty

Kolor koperty

Kolor koperty

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Styl

Styl