Rotomaty Modalo

Rotomaty Modalo w sklepie WestWatches

Niemiecka marka Modalo  jest producentem doskonałej jakości rotomatów do zegarków mechanicznych z automatycznym naciągiem. Wyroby tej firmyi łączą w sobie precyzję wykonania i indywidualny styl. Każdy z rotomatów charakteryzuje się wyjątkową szlachetnością designu i niezawodnością działania.

Odbiorcami romotaów Modalo są najbardziej wymagający klienci: kolekcjonerzy, przedsiębiorcy – ludzie z klasą, którzy doceniają innowacyjną technologię i najwyższe standardy jakości oferowane przez producenta.

Marka Modalo nie idzie na skróty. Od wielu już lat proponuje klientom bogatą ofertę rotomatów w różnych wzorach i kolorach. Jest to możliwe dzięki temu, że Modalo posiada własną produkcję.

Poszczególne modele rotomatów są dopracowane w najdrobniejszych detalach. Są nie tylko produktem zapewniającym luksusowym zegarkom prawidłowe funkcjonowanie, ale przede wszystkim ustawione w odpowiednim wnętrzu i otoczeniu podkreślają status ich właściciela.

X

Filtruj według

Cena

Cena

  • 664,00 zł - 7 901,00 zł

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Kolor

Kolor

Materiał

Materiał

Zasilanie

Zasilanie

Ilość miejsc

Ilość miejsc

Rotomaty Modalo, czyli niemiecka jakość

Rotomat to urządzenie, które przez niektórych miłośników zegarków uznawane są za synonim luksusu. Dla innych, zwłaszcza tych, którzy mają liczną kolekcję czasomierzów, jest to przydatne narzędzie poprawiające komfort użytkowania zegarków. Z myślą o nich niemiecka marka Modalo zajęła się produkcją na szeroką skalę najwyższej jakości rotomatów, które zachwycają swym prestiżowym wyglądem.

Dlaczego warto mieć rotomat i do czego służy?

Rotomat jest urządzeniem, które służy do nakręcania zegarków automatycznych. To praktyczne narzędzie sprawia, że zegarki automatyczne nigdy nie przestają działać i zawsze są gotowe do tego, aby wskazywać właściwy czas.

Modele zegarków z automatyczną regulacją naciągu sprężyny napędowej wymagają systematycznego przesuwania wahadła. Dzieje się tak, gdy zegarek jest noszony na nadgarstku i ręka się porusza. Jeśli zegarek nie jest noszony, ruch się zatrzymuje. Na tym polega ich konstrukcja. Prowadzi to do tego, że nienoszone czasomierze po pewnym czasie przestają działać. Jak temu zapobiec? Rozmieszenie przynosi firma Modalo. 

Rotomat to urządzenie, które po umieszczeniu zegarka na specjalnej podstawce (standzie) i włączeniu wykonuje ruch obrotowy o 360 stopni. Powoduje to obracanie się wirnika zegarka i naciąganie sprężyny napędowej, dzięki czemu mechanizm czasomierza pracuje nieprzerwanie. Kiedy posiadasz więcej niż jeden zegarek, często zdarza się, że nosisz go jednego dnia, a następnego spoczywa spokojnie w swoim pudełku, etui lub szkatułce, czekając na swoją kolej. Rotomat zapobiega osadzaniu się kurzu i pyłu oraz chroni przed ewentualnymi zarysowaniami.

Rotomat marki Modalo – najwyższa jakość i funkcjonalność

Jednym z czołowych producentów specjalistycznych rotomatów jest niemiecka marka Modalo, która powstała w 2006 roku i na swoją siedzibę wybrała Hamburg. Modalo w swojej ofercie ma rotomaty kierowane do szerokiego grona odbiorców.

Produkty sygnowane marką Modalo sprawdzą się u osób posiadających duże kolekcje luksusowych zegarków, ale również u osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czasomierzami.

Jak działają rotomaty Modalo?

Dla wygody i komfortu użytkowników marka Modalo wyposażyła swoje rotomaty w innowacyjne dotykowe panele LCD, przy pomocy którego w prosty sposób możesz ustawić tryb obrotu zegara (wybierając kierunek i prędkość obrotu). Dzięki nowoczesnemu silnikowi odpowiedzialnemu za ruch obrotowy rotomat Modalo zapewnia prawidłową pracę mechanizmu, zapobiegając gęstnieniu smaru i wydłużając żywotność zegarka.

Warto podkreślić, że dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów rotomat Modalo zużywa bardzo mało energii. Jeśli więc jesteś jednym z tych osób, które szukają rotomatu gwarantującego płynne działanie zegarka, ale jest też małym dziełem sztuki, produkty niemieckiej firmy wydają być się oczywistym wyborem.

Wyjątkowy wygląd i mnogość modeli rotomatów Modalo

Marka Modalo w swojej ofercie posiada wiele modeli rotomatów. Każdy więc z łatwością odnajdzie model, który sprawdzi się u niego najlepiej. Dwie główne linie rotomatów oferowanych przez Modalo – Luxwinder i Luxtime, produkowane są w Niemczech i charakteryzują się wyrafinowanym wzornictwem oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi.

Rotomaty Modalo posiadają unikatowy design. Znajdziesz zarówno lakierowane, ręcznie wykończone rotomaty o nowoczesnym wyglądzie, jak i te bardziej klasyczne. 

Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i już dziś zamów jeden z nich! Zapraszamy do zakupów w WEST WATCHES.