WestWatches.pl to miejsce, w którym znajdziesz zegarek na każdą okazję. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i sklepie internetowym nasi konsultanci służą swoją wiedzą na temat sprzedawanych produktów oraz profesjonalnym doradztwem przy ich wyborze. Oryginalne zegarki, akcesoria do zegarków, wyroby jubilerskie oraz inne produkty dostępne są w konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do naszego fizycznego sklepu z zegarkami w Zielonej Górze!

Na życzenie klienta wykonujemy Grawer z dedykacją ma zegarkach.

 

W ofercie sklepu znajdują się zegarki renomowanych marek dla kobiet i mężczyzn oraz w wersji uniseks. W naszej ofercie znajdziecie zegarki takich marek jak: Ball, Epos, Emile Chouriet, Aerowatch, Doxa , Vostok Europe, Orient, Orient Star, Laco, Zeppelin, i wiele, wiele innych.

Ponadto mamy w ofercie zegarki pochodzące od rodzimych producentów tj: Balticus, Vratislavia Conceptum czy G.Gerlach. Wszystkie markowe zegarki są najwyższej jakości i pozbawione wad produkcyjnych, zawierają hologramy potwierdzające ,że produkt jest oryginalny.

Na wybrane marki udzielamy gwarancji sklepu realizowanej na zasadach Door2Door.

Oferujemy również zegarki ze stoków magazynowych renomowanych marek światowych, zegarki są nowe nie posiadają żadnych wad ani uszkodzeń, udzielamy na każdy nowy zegarek co najmniej 2 letniej Gwarancji jako sklep WestWatches dysponujący zapleczem zegarmistrzowskim.

W ofercie sklepu są również zegarki używane światowych firm takie jak Omega, IWC, Breitling Panerai, Grand Seiko i wiele innych znakomitych marek.

Jest też kącik kolekcjonera dla entuzjastów starych zegarków, zegarki naręczne i kieszonkowe.

 

Oryginalne zegarki damskie i męskie oraz w wersji uniseks to tylko część oferty sklepu WestWatches. Oprócz tego, naszym klientom proponujemy bogaty wybór akcesorii do zegarków, w tym wysokiej klasy Rotomatów Modalo. Jest to również idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Oprócz tego sprzedajemy również Etui podróżne na zegarki i pudełka mamy dużą kolekcję pasków do zegarków od skórzanych przez tzw. NATO kończywszy na bransoletach z pełnych ogniw oraz typu Mesh wykonanych ze stali 316L i stali 904L. Wszystkie oferowane w sklepie wyroby są nowe i posiadają gwarancję producentów.

Wszystkie znaki towarowe użyte przy produktach zostały w celach handlowych, sprzedawca nie ma powiązań z polskimi dystrybucjami Poljot Euro, oraz Grupą ZiBi.

Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje od naszych klientów wykonamy każdy pasek ze skór różnych zwierząt egzotycznych pod specjalne zamówienie Klienta.

  1. Sprzedawca: WESTCOMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ wpisana do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000846232, NIP: 9292039314, REGON: 386304838
  1. Kontakt. miejsce wykonywania działalności oraz adres do doręczeń: ul. Aleja Konstytucji 3 Maja 7, 65-069 Zielona Góra, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@westwatches.pl, numer telefonu: +48 505 203 307.