Przekraczanie granic precyzji: Perun – limitowany zegarek od Balticus w kolaboracji z SpaceForest

Balticus, od lat symbolizujący innowacyjność i jakość, nieustannie podnosi poprzeczkę w dziedzinie zegarmistrzostwa. Każda kolejna kreacja jest wyrazem poszukiwań doskonałości, a ich zegarki są dziełami sztuki, gdzie zaawansowana technologia łączy się z kunsztem wykonania. Marka ta, inspirując się żywiołami natury, tym razem postanowiła eksplorować kosmos, co zaowocowało powstaniem zegarka Perun w kolaboracji z technologicznym pionierem, firmą SpaceForest. To partnerstwo to połączenie tradycji z nowoczesnością, gdzie doświadczenie zegarmistrzowskie splata się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii kosmicznych.

Geneza projektu Perun

Projekt Perun to wynik fascynacji przestrzenią kosmiczną i pragnienia osiągnięcia technologicznej perfekcji. Inspiracją do jego stworzenia były dokonania firmy SpaceForest, której odważne kroki w podboju kosmosu zrodziły ideę zegarka, który by symbolizował te ambitne wysiłki. Zegarek Perun, nazwany na cześć rakiety suborbitalnej, został zaprojektowany jako połączenie estetyki i technologii kosmicznej z tradycyjnym zegarmistrzostwem. SpaceForest, jako partner technologiczny, wniosła swoje doświadczenie w projektowaniu systemów rakietowych, co pozwoliło stworzyć produkt unikalny w skali światowej.

Unikalne cechy zegarka Perun

Perun wyróżnia się na rynku zegarków dzięki swoim unikatowym cechom, które łączą zaawansowaną technologię i niezwykły design. Oto bardziej szczegółowy opis kluczowych elementów tego wyjątkowego czasomierza:

Mechanizm kwarcowy ETA G10:

 • Jest to zaawansowany mechanizm kwarcowy, który zapewnia niezwykłą precyzję i niezawodność.
 • Zawiera 4 kamienie, co stanowi o jego trwałości i wyrafinowanym mechanizmie wewnętrznym.
 • Gwarantuje wysoką dokładność czasu, co jest kluczowe dla profesjonalistów i entuzjastów precyzyjnego zegarmistrzostwa.

Cyferblat z meteorytu:

 • Wykonany z naturalnego, niebarwionego meteorytu, co nadaje mu unikatową trójwymiarowość i głębię.
 • Każdy cyferblat jest jedyny w swoim rodzaju dzięki naturalnym wzorom i strukturze meteorytu, co czyni każdy zegarek wyjątkowym.
 • Posiada trzy subtarcze oraz okno datownika, dodając funkcjonalności i estetyki.

Komplikacje zegarka:

 • Chronograf umożliwiający dokładne mierzenie czasu z dodatkowymi funkcjami stopera.
 • Wskazania faz Księżyca umieszczone pomiędzy godziną pierwszą a drugą na tarczy, co dodaje elegancji i jest praktycznym narzędziem dla miłośników astronomii.

Ekskluzywność i limitowana edycja:

 • Wyprodukowany tylko w 200 egzemplarzach, co czyni go wyjątkowo ekskluzywnym.
 • Pierwsze 10 zegarków z tej serii oferowane jest w zestawie z piórami wiecznymi wykonanymi z tytanu, co jeszcze bardziej podnosi ich wartość kolekcjonerską.

Konstrukcja koronki i pusherów:

 • Koronka jest ukryta pomiędzy dwoma solidnymi ramionami, co nie tylko chroni mechanizm, ale także dodaje elegancji.
 • Pushery są misternie wykończone i zintegrowane z osłonami koronki, co ułatwia obsługę funkcji zegarka.

Każdy element zegarka Perun został zaprojektowany z myślą o detalach i wyjątkowości, co sprawia, że jest to nie tylko urządzenie do mierzenia czasu, ale prawdziwe dzieło sztuki.

Korzyści z posiadania zegarka Perun

Posiadanie zegarka Perun to nie tylko kwestia estetyki, ale także prestiżu i potencjału inwestycyjnego. Limitowana edycja gwarantuje ekskluzywność, a wykorzystanie materiałów kosmicznych i precyzyjne mechanizmy zapewniają jego wartość na lata. Jako produkt kolekcjonerski, Perun ma potencjał do zwiększania swojej wartości, jednocześnie będąc niezawodnym narzędziem w mierzeniu czasu z niezrównaną dokładnością.

Jak nabyć zegarek Perun?

Przedsprzedaż zegarka Perun rozpoczyna się 24 kwietnia. Zainteresowani klienci będą mieli możliwość wyboru numeru swojego zegarka lub zestawu, co dodatkowo podkreśla indywidualny charakter każdego egzemplarza. Rezerwacja jest możliwa przez dedykowaną stronę internetową, co pozwala na bezpośredni kontakt z marką i zapewnienie sobie jednego z tych limitowanych zegarków jeszcze przed oficjalnym wprowadzeniem na rynek.

Dlaczego zegarek Perun powinien znaleźć się w Twojej kolekcji?

Perun to nie tylko zegarek, to dzieło sztuki, które łączy w sobie piękno i technologię. Jego unikalny design i techniczne zaawansowanie czynią go obiektem pożądania dla każdego kolekcjonera. Ograniczona dostępność i wyjątkowe cechy konstrukcyjne sprawiają, że warto podjąć szybką decyzję o jego zakupie, zanim wszystkie egzemplarze znajdą swoich nabywców.

Nie czekaj, odwiedź naszą stronę już dziś, aby dowiedzieć się więcej o zegarku Perun i zarezerwować swój egzemplarz. Pamiętaj, że dostępność jest ograniczona, a zainteresowanie przekracza oczekiwania. Zdobądź część historii Balticus i SpaceForest, posiadając zegarek, który przekracza granice czasu i przestrzeni.

Podoba mi się! (0)
Musisz być zalogowany aby polubić post. Zaloguj się

Komentarze

Brak Komentarzy

Nazwa widoczna dla innych użytkowników
We'll never share your email with anyone else.

Zobacz Popularne artykuły