Zegarkowy lifestyle

WestWatches

WestWatches to miejsce, w którym znajdziesz zegarek na każdą okazję. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i sklepie internetowym nasi konsultanci służą swoją wiedzą na temat sprzedawanych produktów oraz profesjonalnym doradztwem przy ich wyborze. Oryginalne zegarki, akcesoria do zegarków, wyroby jubilerskie oraz inne produkty dostępne są w konkurencyjnych cenach.

X

Orient

Znana na całym świecie japońska firma założona w 1950 roku. Jest jednym z najbardziej znanych producentów niezawodnych zegarków naręcznych.To zegarki, które cechuje najwyższa jakość i precyzja wykonania.Japońskie zegarki Orient są sztandarowymi przykładami na to, w jaki sposób osiągnąć gigantyczny, międzynarodowy sukces. Za dokonaniami marki Orient kryje się chęć stworzenia wysokiej jakości, niezawodnych czasomierzy, obdarzonych ponadczasowym stylem. Sprawia to, że zegarki Orient tworzone są w bardzo metodyczny sposób, który pozwala przelać rzemieślniczy kunszt do każdego egzemplarza.

Laco

Marka Laco pochodzi z Niemiec, a cechą, którą ją wyróżnia, jest bogata tradycja oraz wieloletnie doświadczenie twórców. Początek jej istnienia datuje się na 1925 rok, kiedy to na lokalnym rynku pojawiły się pierwsze zegarki Laco. Misja firmy jest niezmienna od lat: producent cały czas skupia się na wyjątkowej solidności czasomierzy i na ich wysokiej jakości. Popularność zegarków Laco nie zmalała z czasem: grono ich wielbicieli stale się powiększa. Trudno się temu dziwić, gdyż dbałość o detale oraz precyzja wykonania dalej są dewizami firmy produkującej zegarki Laco.

Emille Chouriet

W genewskiej manufakturze Emile Chouriet powstają znakomite zegarki, napędzane autorskim mechanizmem stworzonym przez założyciela firmy, Jeana Depéry. Szwajcarskiej produkcji zegarek Emile Chouriet swoją nazwą oddaje swoisty hołd XVII-wiecznemu zegarmistrzowi, któremu przodek Jeana, nijaki François, dostarczał części do produkcji czasomierzy. Nasz sklep oddaje w Państwa ręce Emile Chouriet zegarki, perfekcyjnie zbalansowane pod każdym względem. Są to modele z mechanizmem in-house, stworzonym od A do Z w szwajcarskim zakładzie produkcyjnym Emile Chouriet, od kilkudziesięciu lat działającym na terenie Genewy. Wytworzenie każdego komponentu we własnym zakresie sprawia, że zegarki Emile Chouriet stanowią prestiżowe wyroby najwyższej jakości. Z kolei nieszablonowy asortyment i atrakcyjna cena powodują, że coraz więcej osób decyduje się nosić zegarek Emile Chouriet, stając się tym samym koneserami piękna, zaklętego w szwajcarskim czasomierzu.

Vostok Europe

Zegarki Vostok Europe są dedykowane dla wszystkich którzy kochają innowacyjny oraz klasyczny design. Każda nazwa z serii zegarków Vostok Europe nawiązuje do rosyjskich lub sowieckich dokonań technicznych, kulturalnych czy chociażby architektonicznych. Sama firma Vostok Europe powstała w sierpniu 2003 roku kiedy to został podpisany kontrakt pomiędzy firmą Vilnius Koliz i Chystopol Watch. Fabryka Vostok zaczęła współpracę z firmą Koliz Vostok. Efektem współpracy był pierwszy zegarek Vostok Europe z serii K3-Submarine. W swojej ofercie firma Vostok Europe posiada szeroką kolekcję zegarków. Serie zegarków Anchar, Lunokhod 2 czy chociażby N1 Rocket idealnie sprawdzają się w ekstremalnych sytuacjach takich jak nurkowanie ekstremalne, skoki motokrosowe, skoki spadochronowe oraz wiele innych. Dowodem są osiągnięcia jakich dokonano w tych zegarkach.

Squale

Charles i Hélène von Büren założyli firmę zegarmistrzowską Von Büren SA w Neuchâtel w Szwajcarii. Wkrótce zwrócili uwagę na praktycznie niezbadaną wówczas dziedzinę profesjonalnych zegarków do nurkowania i zaczęli produkować niezawodne, wytrzymałe, wysokiej jakości zegarki pod marką Squale.Ich córka Monique zaangażowała się w biznes i poprzez testowanie wczesnych zegarków stała się doskonałą pływaczką i ekspertem w nurkowaniu. Później została biologiem morskim.W 1959 roku, pod nadzorem Charlesa, Von Büren SA zarejestrował znak towarowy Squale i uzyskał pierwszy patent na produkcję koperty zegarka nurkowego.Posiadanie niezawodnego, wodoszczelnego, zegarka było wtedy kluczowe dla nurka. W tamtych latach zegarki były jedynymi urządzeniami, których mogli używać nurkowie do obliczania czasu nurkowania, więc uważano je za jedno z najważniejszych narzędzi zapewniających bezpieczeństwo nurków.

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty promocyjnej tutaj!

Podoba mi się! (0)
Musisz być zalogowany aby polubić post. Zaloguj się

Komentarze

Brak Komentarzy

Nazwa widoczna dla innych użytkowników
We'll never share your email with anyone else.

Zobacz Popularne artykuły