ORIENT CLASSIC 30 mm RF-QA0006S10B
ORIENT CLASSIC RF-QA0006S10B
chevron_left chevron_right
  • ORIENT CLASSIC RF-QA0006S10B
  • ORIENT CLASSIC RF-QA0006S10B
  • ORIENT CLASSIC RF-QA0006S10B
  • ORIENT CLASSIC RF-QA0006S10B
  • ORIENT CLASSIC RF-QA0006S10B
Wysyłamy -
Dostawa -
Zamów w ciągu: 00h 00m 00s
shoppingmode
delivery_truck_speed
Darmowa wysyłka od 200zł Wysyłka z Polski
keyboard_arrow_down
Dostawa przy pomocy InPost kurier, InPost Paczkomat, DHL i DPD
credit_card Wygodnie zapłacisz tak jak lubiszkeyboard_arrow_down
percent Kup na raty keyboard_arrow_down
Skorzystaj z rat 10x0%
percent Kalkulator rat
memory
Seria: Classic ®
editor_choice
Gwarancja: 3 lata
Gwarancji udziela Sklep Westwatches.pl
Pokaż więcej
BeztytuИu.png
Szczegóły produktu
Informacje o zegarku
Feature
Producent
Orient
Feature
Seria
Classic ®
Numer referencyjny
RF-QA0006S10B
EAN
Płeć
Styl
Dane techniczne
Mechanizm
Kwarcowy
Kształt koperty
Okrągły
Materiał koperty
Stal szlachetna 316L polerowana
Szerokość koperty
30.00mm
Wysokość koperty
10.00mm