PASEK KAUCZUKOWY TEKLA 20MM CZARNY - NIEBIESKIM PRZESZYCIEM PK20CZA-2
chevron_left chevron_right
Wysyłamy -
Dostawa -
Zamów w ciągu: 00h 00m 00s
radio_button_checked Ostatnie sztuki
shoppingmode
delivery_truck_speed
Darmowa wysyłka od 200zł Wysyłka z Polski
keyboard_arrow_down
Dostawa przy pomocy InPost kurier, InPost Paczkomat, DHL i DPD
credit_card Wygodnie zapłacisz tak jak lubiszkeyboard_arrow_down
percent Kup na raty keyboard_arrow_down
Skorzystaj z rat 10x0%
percent Kalkulator rat
Pokaż więcej
Typ : Pasek kauczukowy
Kolor : Czarny
Materiał wykonania : Kauczuk
Szerokość paska : 20 mm
Grubość paska : 5 mm
Długość paska - część ze sprzączką : 80 mm
Długość paska - część z dziurkami : 130 mm
Szczegóły produktu
Dane techniczne
Feature
Rodzaj paska
Pasek gumowy
Feature
Szerokość paska
20
Kolor paska
Czarny
PASEK KAUCZUKOWY TEKLA 20MM BIAŁY PK20B-1
Różnice
Kolor paska
Brązowy
PASEK KAUCZUKOWY TEKLA 20mm CZARNY PK20CZA-1
Różnice
Szerokość paska
20,00 mm
PASEK KAUCZUKOWY TEKLA 20MM CZERWONY PK20CZE-1
Czerwony
PASEK KAUCZUKOWY TEKLA 20MM NIEBIESKI PK20N-1
Niebieski
PASEK KAUCZUKOWY TEKLA 20MM POMARAŃCZOWY PK20P-1
Pomarańczowy
PASEK KAUCZUKOWY TEKLA 20MM ZIELONY PK20Z-1