Odkryj nowe barwy tarczy w serii Semi Skeleton z kolekcji Contemporary od Orient Watches

W świecie zegarków, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, Orient wyróżnia się jako marka, która nieustannie dąży do innowacji, jednocześnie pielęgnując bogate dziedzictwo zegarmistrzowskie. Tym razem Orient prezentuje nowość, która z pewnością przyciągnie uwagę miłośników zegarków – cztery nowe modele z serii Semi Skeleton, pochodzące z Kolekcji Contemporary, które wyróżniają się nowymi barwami tarczy.

Nowe barwy tarczy dla wszystkich miłośników zegarków

14 lutego 2024 roku Orient zaprezentował światu cztery nowe wersje kolorystyczne swojego kultowego modelu Semi Skeleton. Barwy takie jak biały, czerwony, zielony i jasnoniebieski zostały dodane do tarczy, oferując jeszcze więcej opcji do wyboru dla entuzjastów zegarków.

Semi Skeleton jest znany z unikalnej tarczy z półprzezroczystym okienkiem na godzinie 9, częściowo nakładającym się na mały sekundnik na godzinie 6, oraz z charakterystyczną kopertą. Jego współczesny styl sprawił, że Semi Skeleton zdobył miłość użytkowników na całym świecie.

Casualowy akcent i luksus w jednym

Nowe kolory tarcz nadają zegarkom z kolekcji bardziej swobodny charakter, czyniąc je szczególnie atrakcyjnymi dla młodszej klienteli. Wśród nowości znajduje się model z kopertą i bransoletą w kolorze złotym, co stanowi pierwsze takie połączenie w serii Semi Skeleton. Biała tarcza w połączeniu z złotymi wskazówkami i indeksami tworzy niepowtarzalny wygląd, łączący ciepło z luksusem.

Zręczne połączenia kolorystyczne pojawiają się także na żywych tarczach czerwonej, zielonej i jasnoniebieskiej. Czerwone i jasnoniebieskie tarcze są połączone z srebrnymi wskazówkami i indeksami, podczas gdy zielona tarcza posiada złote wskazówki i indeksy. Wyjątkowa harmonia i kontrast kolorów sprawiają, że Semi Skeleton staje się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Techniczne doskonałości

Przezroczysty dekiel pozwala podziwiać mechanizm automatyczny (z możliwością ręcznego nakręcania) kalibru F6S22, który jest znany z zapewniania stabilnej dokładności od +25 do -15 sekund na dobę oraz rezerwy mocy wynoszącej 40 godzin. Jest to praktyczny zegarek mechaniczny, idealny do codziennego użytkowania.

Orient - ponad 70 lat tradycji

Orient od ponad 70 lat dostarcza światu wysokiej jakości zegarki, łącząc niezawodne mechanizmy z innowacyjnymi projektami. Jako japońska marka zegarkowa, która projektuje, produkuje własne mechanizmy i tworzy gotowe zegarki, Orient cieszy się uznaniem dzięki wysokiej jakości zegarkom oferowanym w przystępnych cenach. Zegarki tej marki są poszukiwane przez fanów zegarków i wymagających kolekcjonerów na całym świecie.

Specyfikacja produktu

 • Kolekcja: Contemporary

 • Nazwa serii: Semi Skeleton

 • Referencje: RA-AR0007S, RA-AR0008E, RA-AR0009L, RA-AR0010R

 • Mechanizm: Automatyczny (z ręcznym nakręcaniem) kaliber F6S22

 • Rezerwa mocy: 40 godzin

 • Dokładność: +25 sekund ~ -15 sekund na dobę

 • Materiał koperty: Stal nierdzewna

 • Rozmiar koperty: Wysokość 48,0 mm / szerokość 40,8 mm / grubość 10,9 mm

 • Szkło: Przednie: szafirowe, tylne: szkło kryształowe

 • Bransoleta: Stal nierdzewna (SUS316L)

 • Kolor tarczy: Biały, Zielony, Jasnoniebieski, Czerwony

 • Dodatkowe funkcje: Wodoszczelność do 5 bar (50 m), wstrzymywanie sekundnika, 24 kamienie, Światło luminescencyjne, przezroczysty dekiel

Odkryj te wyjątkowe zegarki w sklepie internetowym West Watches, a także stacjonarnie, gdzie dostępne są już wszystkie cztery wersje kolorystyczne.

I like it! (0)
You have to be logged in to like this post. Log in

Comments

No comments

Nick visible to other users
We'll never share your email with anyone else.

See popular articles